Tatile ilişkin her türlü hizmeti kolaylaştıran, uluslararası deneyimini sizlerle paylaşmaya hazır olan tatilçeki artık Türkiye'de...

Tatil Çeki'nin size sağlayacağı avantajlar ile sosyal yaşamınızın yanı sıra iş yaşamınız da renklenecek, Türkiye'de ya da yurt dışında tatilleriniz ve iş gezileriniz daha ekonomik, daha keyifli olacak.

Dört mevsim, keyifli tatil seçenekleri için bizi hemen arayın 0232 455 32 32

 
 


Sonnenmann Reisen
ve Aventa Tours Turizm şirketlerimizin verdiği hizmetlerin teknolojik altyapılarını desteklemek üzere, İzmir'de 2003 yılında kurduğumuz DCS Communication Center şirketi, uluslararası kalitede çağrı merkezi olarak çalışmaktadır.


Almanya - Berlin ve Türkiye - İzmir ofislerimizde, tamamı uzmanlaşmış kadromuz ile geliştirdiğimiz yenilikçi ve rekabetçi stratejilerimizle, tam müşteri mutluluğunu hedefleyen kalite anlayışımızla, turizm ve bilişim sektöründe örnek şirket olma hedefinde hızla ilerliyoruz.

Tatil Çeki 'de bu bağlamda DCS tarafından oluşturulmuş size tatil fırsatları sunan bir üründür. Tatil Çekinizi kullanmak ekonomik ve güvenli tatilin tadını çıkartmak için hemen çağrı merkezimizle iletişime geçin.


 
 
 
Copyright © 2008 Telif Hakları DCS Turizm Ltd.Şti.'ye Aittir.

Ana Sayfa | Hakkımızda | Tatil Çeki Nedir | Nasıl Kullanılır | Bize Ulaşın | Bilgi