Tatile ilişkin her türlü hizmeti kolaylaştıran, uluslararası deneyimini sizlerle paylaşmaya hazır olan tatilçeki artık Türkiye'de...

Tatil Çeki'nin size sağlayacağı avantajlar ile sosyal yaşamınızın yanı sıra iş yaşamınız da renklenecek, Türkiye'de ya da yurt dışında tatilleriniz ve iş gezileriniz daha ekonomik, daha keyifli olacak.

Dört mevsim, keyifli tatil seçenekleri için bizi hemen arayın 0232 455 32 32

 
 


Tatil Çeki
' nizi alın ve sadece nereye gitmek istediğinize karar verin.

Yurt içi ve yurt dışı tatil paketi yaratma deneyimleri yüksek profesyonel çağrı merkezi kadromuz size istediğiniz özelliklerde bir tatil ayarlamak için sizi bekliyorlar. Profesyonel ekibimiz nereye gitmek istedeğinize karar veremediyseniz size o an ki mevsim şartlarına ve bütçenize uygun seçenekler sunarak sizin yerinize düşünüyorlar.Tatil Çeki ile yurt içi ve yurt dışında en kaliteli 3-4-5 yıldızlı otel ve 1.sınıf tatil köyü tesislerinde herkesden önce reservasyon avantajı ile en güzel tatil imkanı. Ve en önemli özelliği olan 1 yıllık kullanma süresiyle benzer promosyonlardan ne kadar avantajlı olduğunu siz de göreceksiniz.

Tatil Çeki kullanıcı avantajları için oluşturulmuş size tatil fırsatları sunan bir üründür. Tatil Çekinizi kullanmak ekonomik ve güvenli tatilin tadını çıkartmak için hemen çağrı merkezimizle iletişime geçin.


 
 
 
Copyright © 2008 Telif Hakları DCS Turizm Ltd.Şti.'ye Aittir.

Ana Sayfa | Hakkımızda | Tatil Çeki Nedir | Nasıl Kullanılır | Bize Ulaşın | Bilgi